Нагрудные платки

1 шт.

на странице

Сетка  Список 

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

1 шт.

на странице

Сетка  Список 

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Усім відоме прислів'я: "По одягу зустрічають, а по розуму проводжають". Сучасна людина має вміло використовувати аксесуари, так як вишуканий смак криється у деталях.

Одним з найголовніших аксесуарів, що підкреслює вашу індивідуальність є Нагрудна хустинка. Ідеально підібрана хустинка-паше може стати родзинкою вашого стилю. Хустинка в зовнішній кишені піджака - це точка фокусу, це візитівка, це ваш характер або настрій!

При виборі паше слід пам'ятати, що справжня хустинка має бути лише з шовку найвищої якості. Існує більше 40 технік складання нагрудної хустинки в кишеню піджака, але всі вони можливі, якщо хустинка з натурального шовку. Адже саме шовк найкраще тримає форму, а також не деформує зовнішню кишеню піджака, що дуже важливо. Деякі виробники пропонують хустинки з синтетичних та дешевих тканин, іноді абсурд доходить до готових складених тканин на шматку картонну. Такі варіанти будуть мати дешевий вигляд та свідчать про відсутність смаку у їх власника. Пам'ятаєте, що паше це історично аксессуар статусних та елегантних джентльменів, тому слід зважати на якість!

Наступним фактором, що вказує на якість нагрудної хустинки є обробка краю професійним ручним швом. Є декілька видів обробки краю хустинки: оверлок, машинна строчка, машинна строчка з імітацією ручного шва, справжній професійний Ручний шов. Світові бренди преміум рівня використовують виключно ручний шов в своїх виробах. Так як якісний ручний шов делікатно зберігає натуральну тканину від механічних подразників. За умови виконання ручного шву зберігається правильність та точність форми паше та рівність краю. При обробці хустинок паше ручним швом від українського виробника Belvedero використовуються: найтонші голки, що запобігають зайвим надмірним отворам в тканині та шовкові нитки з якими можна працювати лише вручну.

Нагрудна хустинка для костюма не має чітких стандартів розміру. Італійські бренди віддають перевагу розмірам 40*40 або 45*45 сантиметрів, а французькі бренди полюбляють розміри 30*30 до 35*35 сантиметрів. Головне, що потрібно пам'ятати, що Нагрудна хустинка немає бути занадто великою і надмірно виглядати з кишені піджака. При малих розмірах, хустинка паше має велику ймовірність провалитися в середину кишені, а також недоліком замалої хустинки є те що відсутня можливість скористатися більшістю технік складання та надати хустинці бажаної форми.

При виборі кольорової гамми нагрудної хустинки слід прийняти до уваги колір та візерунок краватки. Цей дует має виглядати дуже органічно, доповнювати і тонко підкреслювати красу один одного. Але зверніть увагу, що силісти та гуру моди не рекомендують використовувати ці аксессуари з однакової тканини. Вибір хустинки та краватки з однієї тканини підкреслить вашу невпеність в виборі особистих аксессуарів та необізнаність в тенденціях моди. Саме базове правило для власника-початківця хустинки: обирайте хустинку паше та краватку в близьких кольорах; якщо один аксессуар має візерунок, то його соратник має бути однотоний; у випадку коли краватка в вашому образі відсутня, то кишенькова хустинка має бути в тон сорочки або джемперу. Найвищій рівень обізнаності та елегантності - це вміння поєднувати різні візерунки на аксессуарах, впевненість у виборі різних кольорових рішень, створювати неперевершені квартети: обирати краватку під сорочку, а Нагрудну хустинку під піджак, і компонувати комплекти в один єдиний довершений образ.

Нагрудна хустинка має багато варіантів історичного походження. Згідно одного з них, істинний джентельмен запропонує скористуватися шовковою хустинкою прекрасній леді, коли та проронить сльози радості або відчаю. Таку хустинку джентельмен мав залишити леді назавжди. Тому раніше було прийнято вишивати ініціали власника такої хустинки, на кшталт візитної картки сьогодні:) Інша історія походження полягає в тому, що хустинка перемістилася в зовнішню кишеню піджака, щоб незабруднитися від грошей в кишенях брюк.

Але це все тільки можливі варіанти походження та виникнення хустинки, як чоловічого аксессуару. Сьогодні хустинка-паше має лише декоративе значення, що підкреслює смак, аристократизм та респектабельність її власника. Хустинка паше - це Аксесуар, що доповнює образ, і робить це настільки вишукано, що оминути її увагою просто не можливо!

Яндекс.Метрика